Novinky

novinky a aktuality

Koniec skvelej série
Koniec skvelej série 04. marec 2018

PAOK Solún prehral v 24. kole gréckej ligy na ihrisku Asterasu Tripoli 2:3. Bol to prvý neúspech čierno – bielych po 16-ich víťazných dueloch.

Zápas sa pre hostí nezačal dobre, od 18. minúty domáci viedli. V 37. minúte parádne unikol na ľavej strane Robo a po jeho prihrávke Campos z jedného metra vyrovnal. ,,Asteras dokázal dvakrát

odpovedať na náš vyrovnávajúci gól,” uviedol Robo. ,,Škoda prehry, škoda konca našej skvelej série…. No na druhej strane si treba priznať, že bol to náš najslabší výkon za posledných šesť mesiacov,” pokračoval slovenský hráč. ,,Nechcem sa k tomu vyjadrovať, no musím povedať aspoň toto: nie je všetko v kostolnom poriadku… Myslím na minulotýždňové udalosti proti Olympiakosu a aj dnešné čudné veci…,” poznamenal Robo. ,,Budúci týždeň privítame AEK Atény. Chceme vyhrať, aby sme sa vrátili na prvé miesto.”

Gallery

POSLEDNÉ NOVINKY A AKTUALITY

Skóroval v Kodani
21.september 2018

V úvodnom kole Európskej ligy v ,,slovenskom” derby FC Kodaň remizovala so Ze...