Novinky

novinky a aktuality

Na ihrisku so synmi
Na ihrisku so synmi 06. máj 2018

Futbalisti PAOK-u sa rozlúčili so svojimi divákmi víťazstvom 3:0 nad Plataniasom. Bol to posledný domáci duel sezóny 2017/2018, solúnske mužstvo obsadilo v gréckej lige druhú priečku, štartovať bude v Lige majstrov.

,,S našimi vynikajúcimi priaznivcami sme sa rozlúčili tak, ako sa patrí. Z našej strany to bol výborný futbal, diváci sa dobre zabávali,“ povedal Robo. Celý tím PAOK-u vyšiel na ihrisko aj s deťmi. Roba sprevádzali synovia Robin a Alexej.

Budúci týždeň sa uskutoční finále Gréckeho pohára medzi PAOK-om a AEK Atény. ,,Na duel sa poriadne pripravíme. Chceme dokázať, že sme v Grécku najlepší a aj ligový primát mal patriť nám,“ dodal Robo.

Gallery

POSLEDNÉ NOVINKY A AKTUALITY

Robo v nominácií
22.máj 2018

Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Kozák oznámil nomináciu na blí...

Sú najlepší!
13.máj 2018

Futbalisti PAOK Solún to dokázali! Stali sa víťazom Gréckeho pohára, keď vo f...