Novinky

novinky a aktuality

Žiadne simulovanie!
Žiadne simulovanie! 06. október 2017

Slovenskí futbalisti prehrali v kvalifikačnom zápase v Škótsku 0:1. Robo hral do 23. minúty, keď ho arbiter vylúčil po dvoch žltých kartách. Ako videl náš futbalista moment z 23. minúty?

,,Nešiel som do súboja simulovať. Jednoducho to bol zlomok sekundy. Brankár vybehol a urobil to rozumne: stiahol si ruky a ja som už padal. Ten pád som už nevedel zastaviť. Hneď som sa postavil a hral som ďalej. Chcel som jednoznačne hrať!!! Keby som chcel simulovať, tak zostanem ležať… Je mi to ľúto kvôli realizačnému tímu a spoluhráčom. Tí musel viac ako hodinu bojovať v desiatich a potom sme prehrali takýmto nešťastným gólom… Každý si môže myslieť čo chce, ale...  Nikdy v mojej kariére som nesimuloval, nikdy som nechcel po hereckom výkone získať výhodu. Veľmi ma to mrzí, ako to dopadlo! Verím, že toto nešťastie sa obráti v nedeľu na šťastný koniec!” povedal Robo.