Novinky

novinky a aktuality

Gólový návrat
Gólový návrat 07. december 2014

Robo sa po dlhšom čase vrátil na ihrisko. V Xanthi v stretnutí 12. kola gréckej ligy prišiel na ihrisko v 57. minúte. A opäť dokázal svoje skvelé umenie, keď skóroval.

Tak ako Robo avizoval, v nedeľu sa po skoro troch týždňoch vrátil na ihrisko. ,,Stalo sa to v 57. minúte, keď som išiel na ihrisko pri nepriaznivom stave 1:2,“ uviedol slovenský hráč. A osem minút pred koncom sa odrazila pred Roba lopta a ten streľou k ľavej tyčke skóroval. ,,Mrzí ma, že sme nakoniec prehrali 2:4. Nehrali sme dobre, stratili sme veľa ľahkých lôpt. Nenadviazali sme na výkon z ihriska Olympiakosu. Teší ma akurát to, že som skóroval,“ pokračoval Robo. ,,Cítim sa stále lepšie, dúfam onedlho už budem môcť odohrať aj celý zápas,“ dodal náš hráč.

Pre Roba to bol šiesty gól v gréckej najvyššej súťaži. Tento počet dosiahol v deviatich dueloch, čo je výborná bilancia.

POSLEDNÉ NOVINKY A AKTUALITY

Parádny gól
Parádny gól
25.september 2019

Futbalisti Zenitu Petrohrad postúpili do osemfinále, keď v Krasnojarsku vyhra...