Novinky

novinky a aktuality

Parádny gól
Parádny gól 25. september 2019

Futbalisti Zenitu Petrohrad postúpili do osemfinále Ruského pohára, keď v Krasnojarsku vyhrali 2:1.

Prvý gól zaznamenali ďalekonosnou strelou domáci. ,,Už v prvom polčase sme mali šance na vyrovnanie,” povedal po zápase Robo, ktorý bol základnej zostave hosti. Bol to aj práve on, ktorý v prvej štyridsaťminútovke mal dve sľubné príležitosti. Prvú jeho strelu chytil gólman, druhá išla tesne vedľa. Hostia sa dočkali po zmene strán. V 58, minúte strelu slovenského  hráča zablokovala ruka Rožkova a nariadenú penaltu premenil Sutormin. O päť minút Robo krásne trafil, keď lopta sa odrazila od pravej tyčky do bránky. ,,Sme spokojní, postúpili sme. Som rád, že som k tomu prispel gólom a asistenciou,” dodal náš futbalista.

Gallery

POSLEDNÉ NOVINKY A AKTUALITY

Parádny gól
Parádny gól
25.september 2019

Futbalisti Zenitu Petrohrad postúpili do osemfinále, keď v Krasnojarsku vyhra...